Separator

  • Home
  • Katalog spraw
  • Pomoc społeczna
  • Pracownicy

Kadra OPS

Ośrodek Pomocy Społecznej


Kierownik pokój nr 11

Anna Zabielska

 
Zastępca Kierownika pokój nr 11

 Karolina Bilon- Kruś


Główna Księgowa pokój nr 13

 Daria Budzisz


Księgowe pokój nr 13

 Justyna Kretkiewicz

Magdalena Chmist

 
Specjalista d/s kadr pokój nr 12

 Aleksandra Górka


Starszy specjalista ds. dodatków mieszkaniowych i energrtycznych pokój nr 4

Agata Filoda


Samodzielny referent ds. świadczeń rodzinnych pokój nr 4

Anna Sławińska


Specjalsita ds. świadczeń z funduszu alimentacyjnego pokój nr 4

Anna Korpal


Referent ds.stypendiów i zasiłków szkolnych

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Zespół Interdyscyplinarny

pokój nr 15

Kinga Wdowicz

 

Starszy referent ds. świadczeń z pomocy społecznej pokój nr 15

Natalia Hofanowska


Pracownicy Socjalni:

 

pokój nr 9

Renata Sańko -Skorupa - starszy specjalista pracy socjalnej

Anna Taczała - specjalista pracy socjalnej

pokój nr 1
Katarzyna Marek - specjalista pracy socjalnej
Lidia Urbanek - specjalista pracy socjalnej

 

pokój nr 2

Magdalena Mrówczyńska - specjalista pracy socjalnej
Małgorzata Paczkowska - pracownik socjalny

 

pokój nr 3

Arleta Długozima - starszy specjalista pracy socjalnej
Agnieszka Bielenda - pracownik socjalny

 Rejony:

Rejon nr 1 – Pani Arleta Długozima

Rejon nr 2 – Pani Katarzyna Marek

Rejon nr 3 – Pani Magdalena Mrówczyńska

Rejon nr 4 – Pani Lidia Urbanek

Doktora Śmigielskiego

2 Lutego

Bema

Ceglana Góra

Gen. Arciszewskiego

Gimnazjalna

Bledzewska

Chopina

Grynickiego

Konopnickiej

Dworcowa

Demokratyczna

Krajewskiej

Matejki

Garnizonowa

Działkowców

Marysieńki

Mickiewicza

Gorzowska

Garncarska

Pułkownika Działoszyńskiego

Przybrzeżna

Kolejowa

Jana Pawła II

Pułkownika Kaletki

Ratuszowa

Krótka

Jana XXIII

Runge

Rynek

Łąkowa

Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szpitalna

Rzeźnicka

Marszałka Józefa Piłsudskiego

Klonowa

DPS

Wiosny Ludów

Nad Obrą

Lawendowa

Usługi opiekuńcze

Osiedle Wojska Polskiego

Nowa

Leśna

Bukowa

 

Osiedle Grunwald

Maksymiliana Kolbe

Dębowa

 

Parkowa

Nowa Skwierzynka

   

Piaskowa

Okrężna

   

Plac Kościuszki

Pola Międzyrzeckie

   

Poprzeczna

Poznańska

   

Słoneczna

Przemysłowa

   

Spokojna

Roosevelta

   

Sportowa

Bolesława Chrobrego

     

Żeromskiego

Rejon nr 5 – Pani Renata Sańko-Skorupa

Rejon nr 6 – Pani Anna Taczała

Rejon nr 7 – Pani Małgorzata Paczkowska

Rejon nr 8 – Pani Agnieszka Bielenda

Dobrojewo

Krobielewko

Armii Krajowej

8 Maja

Gościnowo

Nadziejewki

Czerwonego Krzyża

Fredry

Murzynowo

Nowy Dwór

Dąbrowskiego

Hetmańska

Rakowo

Skrzynica

Drzymały

Jana II Sobieskiego

Kijewice

Świniary

Głowackiego

Międzyrzecka

Warcin

Trzebiszewo

Moniuszki

Nowowiejskiego

Murzynowo-Łomno

Wiejce

Mostowa

Ogrodowa

wywiady ZOL

Międzychodzka

Niepodległości

Orna

Starodwosrka

Skwierzyna-Gaj

Partyzancka

Stefana Batorego

Wrzosowa

Za Wartą

Plebańska

Teatralna

Grzybowa

Portowa

Powstańców Wielkopolskich

Traugutta

Jagodowa

Bezdomni w Placówkach

Prusa

Źródlana

Kręta

Dom Samotnej Matki

Szewska

Jaskółcza

 

Grunwaldzka

Władysława Jagiełły

 
 

Kopernika

Władysława Łokietka

 
 

Paderewskiego

   

Asystenci Rodziny pokój nr 8

Anna Pacholak w zastępstwie za Justynę Kucharską - Sobczak

Anna Bielenda

 

Opiekun środowiskowy:
Krystyna Dubec
Elżbieta Zdanowicz

Agnieszka Januchowska

Ewa Urbaniak


Kierowca

Andrzej Materna

 

Opiekun

Agata Borodo

 

 

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica  „U Kubusia Puchatka”:


Wychowawcy

Anna Skulimowska

Paulina Grabińska w zastępstwie za Monikę Góralczyk

 

O nas

Ośrodek Pomocy Społecznej w Skwierzynie


66 - 440 Skwierzyna
ul. Batorego 15
Tel./fax 95 7170928
e-mail: ops@skwierzyna.pl
poniedziałek, wtorek, czwartek 7 : 15 – 15 : 15
piątek 7:15 - 14:15

Świadczenia rodzinne

Świadczenia rodzinne, Fundusz alimentacyjny, Dodatki mieszkaniowe, Stypendia szkolne, 500+
Tel. 95 7171412

Świetlica Środowiskowa "U Kubusia Puchatka"


Tel. 509 812 191